XML-карти сайту


XML-карти сайту дають можливість швидко передати пошуковій системі точний список сторінок, які варто перевірити та додати в пошуковий індекс.

При створенні sitemap.xml ознайомтесь, будь-ласка, зі специфікацією: https://www.sitemaps.org/ та з відповідним матеріалом в Wikipedia: https://uk.wikipedia.org/wiki/Sitemaps .

Також, обов'язково перевірте вашу XML-карту на валідність тут: https://www.xml-sitemaps.com/ .


Для того щоб керувати XML-картами на search.com.ua,перейдіть в розділ меню "Мої сайти" та виберіть Sitemaps в меню певного сайту:

В даному розділі Ви можете додати посилання на XML-файл карти сайту, що містить адреси сторінок, чи посилання на більш детальні XML-карти.

Підтримується також формат архівів .XML.GZ .


Зверніть увагу: у всіх адресах карт сайту хост має бути таким же, як і головний хост сайту, тобто не під-домен і не сайт в іншій доменній зоні. Будь-які невідповідні адреси карт сайту будуть проігноровані.

При додаванні нової XML-карти сайту, система намагатиметься опрацювати її та внести в базу даних всі описані в карті адреси сторінок. Після натиснення на кнопку "Додати" сторінку буде перезавантажено та буде показано додану карту сайту і кількість сторінок, які вдалося знайти в ній.

Будь ласка, уникайте надмірної кількості вкладених карт сайту в головних XML-файл.