Как добавить свой сайт


Існує декілька способів додавання веб-сайту в пошукову систему search.com.ua.

  1. Якщо на Ваш сайт є посилання з інших більш популярних веб-сайтів, наш пошуковий робот може знайти таке посилання і додати його в нашу базу даних. З часом, сторінку буде перевірено автоматично, а всі знайдені посилання будуть також додані і перевірені в майбутньому.
    Такий процес може займати тривалий час.
  2. Ви можете додати посилання на Вашу сторінку через спеціальну форму за адресою: https://search.com.ua/add . У випадку, якщо домену Вашого сайту ще немає в нашій базі, його буде автоматично додано і перевірено найближчим часом.
  3. Рекомендований спосіб: здійсніть швидку авторизацію та перейдіть в розділ Мої сайти: https://search.com.ua/sites.

Пояснимо більш детально як додавати сайти та їх сторінки останнім способом.

Перед Вами буде порожня таблиця (якщо Ви ще не додавали сайти раніше) з простою формою внизу, куди слід ввести хост Вашого сайту без позначення протоколу та WWW.

На вказану в обліковому записі поштову скриньку прийде лист з HTML-файлом, який слід розмістити на Вашому сайті, щоб підтвердити право власності чи право доступу на нього.

Це слід здійснити, оскільки в розділі "Мої сайти" Ви отримуєте ввесь функціонал по роботі з сайтами, його сторінками, доступ до аналітики та багато іншого. Дотримуйтесь інструкцій, описаних в листі від search.com.ua і не передавайте його вміст стороннім особам.

Після того, як Ви завантажите наш HTML-файл на свій сайт, в розділі "Мої сайти" знайдіть кнопку "Підтвердити" біля назви сайту та натисніть на ній.

Наша система перевірить наявність потрібного файлу на Вашому сайті і цим доведе Ваше право на редагування інформації про Ваш сайт в пошуковій системі search.com.ua.

Для переходу в розділ даних сайту, просто натисніть на назву його хосту.

Загальна інформація про сайт.

В таблиці поміщено загальну інформацію про веб-сайт. Дана інформація буде змінюватись і доповнюватись в залежності від проходження перевірки його налаштувань та його сторінок.

Вгорі під хлібними крихтами - меню даного сайту. Як Ви можете бачити за назвами посилань в меню сайту, у Вас є можливість керувати доступами до даного розділу (надсилати запрошення та скасовувати права доступу), завантажувати XML-карти сайту, керувати сторінками, зображеннями з сайту та фідами товарів.


Зробити сайт тимчасово неактивним можна змінивши відповідний чекбокс "Активний" вгорі таблиці.

В розділі загальної інформації можна отримати доступ до детальної оцінки сайту, просто натиснувши на відповідне числове значення. Подробиці відкриються в модальному вікні.

В цій же таблиці детально описано періодичність перевірки сайту, опираючись на кількість сторінок. Детальніше про це читайте в окремому розділі.