"Якщо збірна Франції буде щасливішою без мене, я готовий піти" - Мбаппе

gazeta.ua 5 Жов. 12:58Категорія:Спорт

Один із найкращих гравців 22-річний Кіліан Мбаппе може покинути збірну Франції. Нападник ПСЖ незадоволений критикою, яку на нього вилили після матчів за збірну. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПСЖ з усіма зірками програв "Ренну" "Я ніколи не брав жодного євро за виступи в збірній Франції. І завжди гратиму за свою національну команду безплатно. І я ніколи не хотів створювати проблеми. У певний момент відчув, що починаю ставати проблемою. Те ж саме відчували й інші. Говорили, що моє его було причиною, яка змусила

Мбаппе, Неймара та Верратті помітили на святкуванні дня народження гарячої французької моделі

football24.ua 5 Жов. 07:30Категорія:Без категорії

Зірки ПСЖ прийшли привітати свою подругу зі святом, а за тиждень програли Ренну.

Наполі - єдиний клуб з ТОП-5 ліг, що не втрачав очки в чемпіонаті

champion.com.ua 4 Жов. 10:54Категорія:Футбол

У 7-му турі італійської Серії А Наполі на виїзні переграв Фіорентину (1:2).Після поразки ПСЖ від Ренна (0:2) команда Лучано Спаллетті залишилася єдиним клубом з ТОП-5 ліг, який ні разу не втрачав очок в чемпіонаті. Актуально:Фіорентина -Наполі 1:2. О...

Спустили з небес на землю: ПСЖ із зірковим тріо сенсаційно програв у чемпіонаті Франції, відео

apostrophe.ua 4 Жов. 10:52Категорія:Спорт

Сенсаційний результат минулої неділі було зафіксовано в чемпіонаті Франції з футболу. ПСЖ зі своїм зірковим тріо форвардів Ліонелем Мессі, Неймаром і Кіліаном Мбаппе в 9-му турі програв скромному Ренну з рахунком 2:0.

"Ліверпуль" та "Ман Сіті" не змогли виявити сильнішого

gazeta.ua 4 Жов. 08:20Категорія:Спорт

У центральному матчі сьомого туру чемпіонату Англії "Ман Сіті" та "Ліверпуль" зіграли в нічию - 2:2. Перший тайм пройшов без забитих м'ячів. Після перерви "Ліверпуль" двічі виходив вперед, але кожного разу не зміг утримати свою перевагу. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПСЖ з усіма зірками програв "Ренну" Спершу рахунок в матчі відкрив Садіо Мане, після чого відновив паритет Філ Фоден. Потім знову "червоних" вперед вивів Мохамед Салах, але другий м'яч "Сіті" забив Кевін Де Брюйне. Гравець збірної України Олександ

Лига 1. ПСЖ неудачно съездил в Ренн. 9-й тур

profootball.ua 4 Жов. 08:14Категорія:Франция

“Ренн” – ПСЖ 2:0Голы: Ляборд, 45, Тэ, 46“Ренн”: Гомис, Траоре, Мелинг, Агерд, Омари, Террье (Гирасси, 75), Тэ (Угочукву, 87), Мартен (Сантамария, 76), Бурижо (Ассиньон, 75), Сулемана, ЛябордПСЖ: Доннарумма, Кимпембе, Маркиньос, Хакими, Мендеш, Гана Гейе (Эррера, 76), Верратти (Вейналдум, 76), Ди Мария, Неймар (Икарди, 76), Мбаппе, МессиПредупреждения: Ляборд, 24, Мартен, 55 – Кимпембе, 55, Доннарумма, 56, […] Сообщение Лига 1. ПСЖ неудачно съездил в Ренн

Почеттино: ПСЖ должен был уйти на перерыв, выигрывая 2:0

isport.ua 4 Жов. 07:26Категорія:Европа

Тренер ПСЖ поделился мыслями по поводу неожиданного поражения Ренну.

Почеттіно знайшов винного у першій поразці ПСЖ у сезоні

football24.ua 3 Жов. 19:10Категорія:Без категорії

Головний тренер ПСЖ Маурісіо Почеттіно був відвертим у спілкуванні з пресою після програшу від Ренна у 9-му турі французької Ліги 1.

ПСЖ уперше програв з Ліонелем Мессі та встановив антирекорд клубу: відео

suspilne.media 3 Жов. 18:42Категорія:Без категорії

ПСЖ у чемпіонаті Франції: "Ренн" - ПСЖ відео матчу, як ПСЖ програв перший матч з Ліонелем Мессі, голи у матчі "Ренн" - ПСЖ (3 жовтня 2021)

Це вам не Сіті. Ренн – ПСЖ 2:0. Відео голів та огляд матчу

ua-football.com 3 Жов. 18:05Категорія:Франція

Парижани вперше втратили очки у Лізі 1 цього сезону

І Мессі не допоміг – ПСЖ неочікувано програв середняку Ренну: відео

24tv.ua 3 Жов. 17:28Категорія:Без категорії

У чемпіонаті Франції Парі Сен-Жермен вперше програв в цьому сезоні. Команда неочікувано поступилася Ренну. Повний текст новини

Красиві удари Мессі зі штрафних та фіаско парижан у відеоогляді матчу Ренн – ПСЖ – 2:0

football24.ua 3 Жов. 17:28Категорія:Без категорії

ПСЖ сенсаційно поступився Ренну в 9-му турі Ліги 1. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів зустрічі на Футбол 24.

Ренн - ПСЖ 2:0 Видео голов и обзор матча чемпионата Франции

isport.ua 3 Жов. 17:18Категорія:Европа

Парижане потерпели первое поражение в чемпионате.

Стала відома жахлива статистика Мессі в матчах за ПСЖ

depo.ua 3 Жов. 16:47Категорія:Футбол

ПСЖ з аргентинським форвардом Мессі поступився "Ренну" (0:2) в 9-му турі Ліги 1

ПСЖ з усіма зірками програв "Ренну"

gazeta.ua 3 Жов. 16:10Категорія:Спорт

Сьогодні, 3 жовтня, в матчі 9-го туру французької Ліги 1 "Ренн" приймав на своєму полі "Парі Сен-Жермен". "Ренн" менше володів м'ячем, але це не завадило команді Бруно Женезіо переграти більш іменитого опонента. Рахунок в матчі чорно-червоні відкрили на 45-й хвилині. Так званий гол в роздягальню забив нападник "Ренна" Гаетан Лаборде. Подвоїли рахунок господарі на самому початку другого тайму - на 46-й хвилині. Швидким голом після перерви відзначився півзахисник Флав'єн Тет. Пізніше команди обмін

ПСЖ з Мессі, Неймаром та Мбаппе зганьбилося в матчі чемпіонату Франції

depo.ua 3 Жов. 16:06Категорія:Футбол

"Ренн" на своєму полі завдав поразки ПСЖ у матчі 9-го туру чемпіонату Франції

ПСЖ ужасно сыграл против Ренна и заслуженно проиграл

isport.ua 3 Жов. 16:01Категорія:Европа

Парижане прервали свою 10-матчевую серию без поражений.

Ренн сенсаційно здолав ПСЖ у 9 турі Ліги 1

champion.com.ua 3 Жов. 15:52Категорія:Футбол

Ренн переграв ПСЖ у 9 турі французької Ліги 1.Поєдинок завершився з рахунком 2:0.Чемпіонат Франції - Ліга 19 тур, 3 жовтняРенн - ПСЖ 2:0 (1:0)Голи:1:0 - 45 Лаборде, 2:0 - 46 ТетРанішеНіцца обіграла Брест....

Ваше місто Ashburn ?   Змінити.   Чому ми запитуємо ці дані? Читайте про це в окремій статті.