Куртуа оцінив перфоманс Луніна у матчі Ліги чемпіонів з Манчестер Сіті

sport.ua 18 Кві. 11:48 Категорія:Футбол

Бельгійський воротар прокоментував виступ Андрія

Куртуа одним словом описав Луніна, який вивів Реал у півфінал ЛЧ

football24.ua 18 Кві. 10:17 Категорія:Без категорії

Андрій Лунін своїм виступом у чвертьфіналі ЛЧ проти Ман Сіті (1:1; 4:3 в серії пенальті) вразив навіть прямого конкурента.

Куртуа одним словом охарактеризував Луніна після перемоги Реала над МанСіті

sport.ua 18 Кві. 01:50 Категорія:Футбол

Тібо опублікував короткий твіт після матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Переплюнув Куртуа! Лунін встановив неймовірний рекорд Реала у ЛЧ

sport.ua 18 Кві. 00:28 Категорія:Футбол

Український воротар здійснив найбільшу кількість сейвів в одному матчі

Андрей Лунин отказался от варианта с “Баварией”

profootball.ua 15 Кві. 09:15 Категорія:Новости футбола Украины

По информации портала DefensaCentral, голкипер Андрей Лунин выразил решимость продолжить свой путь в “Реале”, отказавшись от возможности играть в Германии. Лунин определил свои цели: конкурировать за должность в основном составе мадридского гранда, несмотря на наличие в команде известного вратаря Тибо Куртуа. Этот отказ свидетельствует о большом амбициозном духе молодого игрока, который готов бороться за свое […] Сообщение Андрей Лунин отказался от варианта с “Баварией

Ukraїner - проєкт про Україну

ukrainer.net Категорія:Реклама

Ukraїner розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та бізнес в Україні. Понад 200 волонтерів створюють для вас ці історії, які показують інакшу Україну.

Фанати Реалу: Лунін має завершити цей сезон в основі

footballgazeta.com 13 Кві. 15:20 Категорія:Чемпіонат Іспанії

Вболівальники "Реалу" так прокоментували відновлення Тібо Куртуа, котре має статися наприкінці квітня. "Давайте побачимо його на полі. Великий воротар, якщо бути чесним", – rm_spark."Хороший прогрес, але вони не повинні турбувати Луніна в іграх, що залишилися", – planet_mufc."Приємно це бачити", – onua_bl.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!

Куртуа нервує Луніна на тлі невдачі в ЛЧ – бельгієць вже повернувся на поле

football24.ua 12 Кві. 13:41 Категорія:Без категорії

Тібо Куртуа все ще може "відгризти" шматок ігрової практики Андрія Луніна під кінець сезону.

Фанати Реалу: Лунін за один матч втратив усю репутацію

footballgazeta.com 11 Кві. 20:20 Категорія:Чемпіонат Іспанії

Вболівальники "Реалу" критикують Андрія Луніна за матч проти "Манчестер Сіті". solo_pimpim: "Лунін став розчаруванням вечора... Мені не вистачає Куртуа".AllfatherI: "У стінці мало бути два гравці. Чому Лунін вважав, що достатньо одного Вінісіуса?"Saul D Goatman: "Лунін за один матч втратив репутацію, яку здобував весь сезон".Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!

«Він вже над тобою». Куртуа рішуче прокоментував грубу помилку Луніна проти Манчестер Сіті - відео

nv.ua 11 Кві. 19:25 Категорія:Спорт/Футбол

Травмований голкіпер мадридського Реала прокоментував перший гол Манчестер Сіті у ворота «вершкових» у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

"Удар був складнішим, ніж здається": Куртуа проаналізував помилку Луніна

24tv.ua 11 Кві. 18:55 Категорія:Без категорії

Конкурент Андрія Луніна за місце у воротах Реала Тібо Куртуа висловився про помилку українця в матчі проти Манчестер Сіті. Лунін пропустив зі штрафного на початку чвертьфінального поєдинку Ліги чемпіонів. Повний текст новини

sport.ua 5 Кві. 21:25 Категорія:Футбол

Тібо на стримі у блогера DjMariio заявив, що наприкінці квітня відновить тренувальний процес

Красуня-модель народила зірковому конкуренту Луніна у «Реалі» доньку (фото)

fakty.ua 3 Кві. 15:53 Категорія:Спорт

У знаменитого воротаря Тібо Куртуа ростуть двоє дітей від першого шлюбу

Израильская топ-модель родила Куртуа ребенка

isport.ua 3 Кві. 13:40 Категорія:Европа

Бельгийский футболист женат во второй раз.

«Ласкаво просимо до цього світу». Зірковий конкурент Луніна втретє став батьком — фото

nv.ua 3 Кві. 12:50 Категорія:Спорт/Футбол

У голкіпера Реала та збірної Бельгії Тібо Куртуа та моделі Мішель Герцег народилась дитина.