У Києві жорстоко побили автора хітів KAZKA (фото)

У Києві жорстоко побили автора хітів KAZKA (фото)

narodna-pravda.ua 8 Лис. 2021 19:44Категорія:Без категорії

Микола Журавльов, музичний продюсер і композитор, був жорстоко побитий у Києві у своєму під’їзді. Чоловік співпрацює з багатьма зірками, такими як Ольга Бузова, Клава Кока, гурт КУРГАН feat Agregat і KAZKA. Про інцидент чоловік розповів в Instagram. В результаті побиття у Миколи перелом черепа, носа і проблеми з одним оком, на яке він погано бачить.… The post У Києві жорстоко побили автора хітів KAZKA (фото) appeared first on Народна Правда.

Що українці дивились і слухали на YouTube 2020 року

Що українці дивились і слухали на YouTube 2020 року

gazeta.ua 1 Гру. 2020 12:10Категорія:Суспільство

Найпопулярніші відео року на YouTube у світі й Україні представила компанія Google у підбірці YouTube Rewind 2020. Серед музичних відео найбільше переглядів в Україні 2019 року зібрав Клава Кока NILETTO з хітом "Краш", пише "Українська правда". Перша десятка музичних відео 2019 року в Україні ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Американський словник обрав найуживаніше слово 2020 року Клава Кока NILETTO - Краш (official video) LITTLE BIG - HYPNODANCER (Official Music Video) ARTIK ASTI - Девочка танцуй (Official Video

Що українці дивились і слухали на YouTube у 2020 році

Що українці дивились і слухали на YouTube у 2020 році

gazeta.ua 1 Гру. 2020 12:09Категорія:Суспільство

Найпопулярніші відео року на YouTube в світі і Україні представила компанія Google у підбірці YouTube Rewind 2020. Серед музичних відео найбільше переглядів в Україні в 2019 році зібрав Клава Кока NILETTO з хітом "Краш", пише "Українська правда". Топ-10 музичних відео 2019 року в Україні ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Американський словник обрав найуживаніше слово 2020 року Клава Кока NILETTO - Краш (official video) LITTLE BIG - HYPNODANCER (Official Music Video) ARTIK ASTI - Девочка танцуй (Official Video) MIAВаше місто Ashburn ?   Змінити.   Чому ми запитуємо ці дані? Читайте про це в окремій статті.

Виберіть найближчий населений пункт


Дата публікації:

Категорія:

Джерело новин:


Знайдено 6 новин

Закрити фільтр
  Не пропустіть останні актуальні новини! Додайте цю сторінку до закладок.