Легенда МЮ закликав Магуайра піти з команди через втрату поваги

sport.ua 13 Бер. 18:07 Категорія:Футбол

Дуайт Йорк вважає, що захисник чудово підійшов би «Астон Віллі»

МЮ вирвав перемогу над Астон Віллою та повернувся в боротьбу за ЛЧ – Онана та Мактомінай стали героями

football24.ua 11 Лют. 20:30 Категорія:Без категорії

Астон Вілла вдома поступилася Манчестер Юнайтед (1:2) у матчі 24 туру АПЛ. Звіт про гру читайте на "Футбол 24".

Тен Хаг: МЮ здатен перемогти будь-якого суперника

footballgazeta.com 30 Гру. 2023 22:20 Категорія:Чемпіонат Англії

Наставник МЮ Ерік Тен Хаг вірить в успіх своєї команди. Повідомляє Футбол газета. "Матч проти «Астон Вілли» став доказом попри всі проблеми. Жодна команда не мала такої кількості проблем, як ми.Ми не задоволені кількістю набраних очок, але загалом ми задоволені нашим становищем. Коли всі футболісти повернуться, ми здобудемо сильний склад.Ми грали на рівних проти «Ліверпуля», «Арсенала» та «Астон Вілли» – трьох топових команд у лізі. Тому ми здатні обіграти будь-якого суперника. Матч проти «Астон

Фернандеш відмовився коментувати перемогу МЮ проти Астон Вілли

ua-football.com 27 Гру. 2023 22:20 Категорія:Англія

Португалець відмовився коментувати матч 19-го туру АПЛ

Благодійний фонд «Повернись живим»

savelife.in.ua Категорія:Реклама

Фонд «Повернись живим» поруч із українськими військовими. Передова російсько-української війни – це не тільки фронт. Вона там, де точиться війна за Україну. У госпіталях, на складах, полігонах, у засобах масової інформації, в кабінетах. Ми постачаємо та лагодимо техніку, навчаємо військових та офіцерів, допомагаємо змінювати Збройні Сили, розказуємо про війну з перших вуст і стримуємо потік пропаганди та дезінформації. Забезпечує українську армію найголовнішим – тактичною перевагою.

"Найщасливіша людина у світі". Форвард МЮ Гойлунд перервав "суху" серію в АПЛ вирішальним голом у ворота "Астон Вілли"

suspilne.media 27 Гру. 2023 11:07 Категорія:Без категорії

"Найщасливіша людина у світі". Форвард МЮ Расмус Гойлунд перервав "суху" серію в АПЛ вирішальним голом у ворота "Астон Вілли": відео

xsport.ua 27 Гру. 2023 10:50 Категорія:Спорт

Астон Вілла втратила перемогу над МЮ

Рекордний дубль Гарначо і дебютний гол 70-мільйонного Хьойлунда у відеоогляді матчу МЮ – Астон Вілла – 3:2

football24.ua 27 Гру. 2023 09:46 Категорія:Без категорії

МЮ влаштував яскравий камбек у 19-му турі АПЛ проти Астон Вілли. Дивіться відео голів та огляд матчу.

МЮ в шаленому стилі здолав Астон Віллу в АПЛ

ua.korrespondent.net 27 Гру. 2023 09:09 Категорія:Новини футболу

Манчестер Юнайтед провів неймовірний другий тайм на домашньому стадіоні в 19 турі чемпіонату.

Расмус ХОЙЛУНД: «Я найщасливіша людина на землі»

sport.ua 27 Гру. 2023 08:27 Категорія:Футбол

Нападник «МЮ» забив переможний м'яч у ворота «Астон Вілли»

Арсенал Зінченка зіграє з Астон Віллою, Борнмут Забарного - з МЮ: розклад матчів АПЛ

champion.com.ua 9 Гру. 2023 09:13 Категорія:Футбол

Сьогодні, 9 грудня, відбудеться шість матчів 16-го туру англійської Прем'єр-ліги.Зокрема, Борнмут Іллі Забарного завітає в гості до Манчестер Юнайтед, Брентфорд Єгора Ярмолюка зіграє з Шеффілд Юнайтед, а Арсенал Олександра Зінченка зустрінеться з Аст...

Гріліш: Я з дитинства мріяв виграти Кубок Англії

footballgazeta.com 5 Чер. 2023 07:20 Категорія:Чемпіонат Англії

Півзахисник "Манчестер Сіті" Джек Ґріліш висловився про перемогу над МЮ (0:2) в фіналі Кубка Англії. Повідомляє Футбол газета. "Неймовірно. Це те, про що ти мрієш з дитинства. Я відчайдушно прагнув виграти Кубок, граючи ще за Астон Віллу, і тепер нарешті це зробив.Навіть не думав, що там міг бути пенальті. Я навіть не дивився на м'яч – просто вистрибнув, і він влучив мені в руку. Добре, що Гюндоган мене врятував.Найкраще в цій команді те, що в нас усе гармонійно поєднується. Є старші, більш досв

МЮ переміг Астон Віллу в матчі за ЛЧ, Борнмут без Забарного виграв битву за виживання, Ньюкасл розбив Саутгемптон

football24.ua 30 Кві. 2023 18:00 Категорія:Без категорії

В рамках програми дня у 34-му турі АПЛ було проведено кілька матчів. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

МЮ - Астон Вілла: дивитися онлайн, пряма відеотрансляція

ua-football.com 30 Кві. 2023 15:54 Категорія:Англія

Пряма онлайн-трансляція матчу англійської Прем'єр-ліги

Романо спростував угоду між МЮ та Астон Віллою стосовно Магуайра

ua-football.com 8 Січ. 2023 22:42 Категорія:Англія

Англійський захисник, ймовірно, залишається у складі "червоних дияволів".

МЮ без Роналду вибив "Астон Віллу" з Кубка Ліги

espreso.tv 11 Лис. 2022 00:22 Категорія:Без категорії

Про це повідомляє Еспресо.TV. Матч "Манчестер Юнайтед" - "Астон Вілла", який проходив на "Олд Траффорд", закінчився перемогою господарів з рахунком 4:2. У ворота гостей відзначились Антоні Марсьяль, Бруно Фернандеш, Маркус Рашфорд та Скотт Мактоміней. Захисник МЮ Діогу Далот запам'ятався автоголом. Ще один м'яч для "Астон Вілли" забив Оллі Воткінс, який на 48-й хвилині відкрив рахунок у зустрічі. Португалець Кріштіану Роналду не потрапив у заявку на матч. Причини не повідомляються. Кубок Ліги 1/

Роналду влаштував сутичку під час матчу з Астон Віллою – бійцівські прийоми Кріштіану розсмішили вболівальників

football24.ua 6 Лис. 2022 22:30 Категорія:Без категорії

Нападник МЮ Кріштіану Роналду став героєм соцмереж за підсумками поєдинку 15-го туру АПЛ проти Астон Вілли (1:3).

Емері поставив "МЮ" на коліна в першому ж матчі на чолі "Астон Вілли": як це було

novyny.live 6 Лис. 2022 19:18 Категорія:Cпорт