Наше бачення проекту та перспективні цілі


Ми вклали в даний проект достатньо часу, щоб окреслити найближчі перспективи його розвитку та сформувати стійке бачення його майбутнього. Не хочеться бути голослівними і давати марні обіцянки, проте варто зафіксувати найближчі плани та чітко їх дотримуватись.

Як раніше було зазначено, ми не збираємось обіцяти зробити цей світ кращим, чи боротись з абстрактними вітряками іншим чином. Ми займаємось якісним українським пошуком. Наскільки нам це вдасться - покаже час.

Окреслимо тезисно наше бачення зручного вітчизняного пошуку.

1. Користувач не має тонути в засиллі реклами.

Реклама має бути, але це не означає, що її має бути забагато. Вона повинна не заважати шукачам інформації, вона повинна бути доступною та ефективною для рекламодавців.

2. Збирання даних про пошукові запити шукача хіба що в рамках однієї сесії.

Ми вважаємо, що користувачі, кожного разу починаючи пошук, цікавляться різними предметними областями і немає жодного сенсу накопичувати приватну інформацію про всі їх пошукові запити.

3. Жодних додаткових засобів збору інформації про користувача.

Приватність важлива, вона значно важливіша, ніж жага комерційної вигоди. Ми не збираємось створювати поштовий сервіс в рамках нашого проекту для сканування та індексації листів користувачів, щоб показати їм якомога більше релевантної реклами. Також, ми не збираємось створювати "свій" браузер на основі Chromium чи іншого відкритого коду для збору всіх пошукових запитів чи іншої приватної інформації.

4. Чіткі та прозорі критерії для ранжування результатів у пошуковій видачі.

Ми повинні дати користувачам чітку відповідь на питання чому їх певні сторінки мають саме таку позицію, в порівнянні з конкурентами за тими ж пошуковими запитами. Потрібно, щоб критерії оцінювання сторінки та самого сайту в цілому були максимально зрозумілими розробникам та контент-менеджерам. В українському сегменті планується знайти не таку велику кількість сторінок, як в глобальному контексті, то ж сподіваємось, що критеріїв, що прямо впливають на позицію сторінки у видачі, буде не більше 20. Такі критерії детально описано в окремому розділі.

5. В пріоритеті - сайти з України, від українців та для українців.

Ми зацікавлені в збільшенні кількості якісного українського контенту у вітчизняному сегменті Internet. Ми активно пропагуємо використання української мови як типової на сайті (адреса "/" без жодних переспрямувань). Ми хочемо, щоб українці знаходили якомога більше українських товарів та дізнавались про послуги, новини, факти перш за все в Україні, а вже потім - в світі.


Вибачте, Ви не можете залишити коментар. Спробуйте авторизуватись за допомогою логіну та паролю або скористайтеся однією з соціальних мереж:

Довільний спеціальний блок на сторінці "Про нас"

Lorem ipsum dolor sit amet, at mei quas tempor impetus, ex vim liber aperiam, eum mucius posidonium ex. Pri et reque animal, usu alia debet forensibus no, ad option aliquam consequuntur nec. Epicurei sententiae efficiendi qui cu, at his doctus graecis scribentur. Clita nullam oblique ea qui. Ut mea causae voluptaria, ut mel augue integre. No eos evertitur consectetuer, aperiam placerat ad mel. Cum aliquid electram ei, sea ipsum tempor doctus no.

Ще один спеціальний блок

Lorem ipsum dolor sit amet, at mei quas tempor impetus, ex vim liber aperiam, eum mucius posidonium ex. Pri et reque animal, usu alia debet forensibus no, ad option aliquam consequuntur nec.